В МиреВидео

Сара Вагенкнехт Порошенко бандит и коррупционер, а вы его поддерживаете! (Видео)

Браво!!!! Ну есть же , есть здравый смысл за пределами России! Только бы ее услышали те, от кого (пока еще) что-то зависит! Если эта умная женщина сменит Меркель, то мир только выиграет! Спасибо, Сара, за смелость и правду!

https://youtu.be/oospCSAXstI

По теме:

8 комментариев

Александр Зимин 10.04.2016 at 13:45

Ах, какая «ватница»!.. Мне б такую! :)

Представляю, как ёрзала старушка Меркель. :D

Ответ
Роман 10.04.2016 at 15:04

То, что Порошенко не справляется со своими обязанностями президента и погряз в коррупции — это факт. Пора его менять!

Ответ
Александр Зимин 10.04.2016 at 15:54

Не менять, а сажать. Всех.

Ответ
Роман 13.04.2016 at 20:43

А как сажать, если Генпрокуратура Украины и антикоррупционный комитет куплены Порошенко. О чем дальше можно говорить…

Ответ
Evgen 13.04.2016 at 20:24

АВТОБІОГРАФІЯ
Я, Великий Князь Любарт-Сангушко Євген Олександрович – нащадок древнього старовинного роду Великого Князя Литовського Гедемінаса, народився 15 лютого 1957 року в Україні м. Харків, національність – поляк.
Освіта неповна вища – чотири курси Харківського Автошляхового Інституту.(повних три)
До 1982р. працював спочатку водієм, потім механіком автоколони. Безпартійний. Одружений з
українкою, маю двох дочок: Ядвіга, Анастасія.
Постійна адреса: м. Харків-61039, вул. Кропивницького,14, код: 0-57 тел: 777-60-56.
Мої предки з славетного роду В. Князів Рюриковічей та Любарт-Сангушко приймали дійову участь у створенні і будівництві української держави і з 850р. та 1300р. по 1917-1939р.р. керували трьома Європейськими державами – Литвою, Україною, Польщею.
Рідні правнукі (в 19 поколінні) мого прадеда Великого Князя Д. Любарта та его жінки Буши – тричі були Презідентами США.
Герб нашого роду Князів Рюріковичей – Сангушко є герб України та Литовської держави.
Мій рідний … прапрадід Князь Сангушко був хрещеним батьком Богдана (Зіновія) Хмельницького, про що є згадки у історичних російських, українських, літовских та польських виданнях.
До 1917р. члени моєї родини мали прізвище Сангушко. В Україні с 1917-2014р.р. наш Рід , комуністичною владою підвергся ГЕНОЦІДУ і МАРОДЁРСТВУ.
У 1917р. у м. Славута Хмельницької області був вбитий мій прадід Князь Сангушко Роман-Дем”ян.
У серпні 1920 року в селі Підгорці Бродського району Львівської області червоні бандити Першої Кінної армії С.Будьонного у Підгорецькому замку Князів Сангушко повісили рідного старшого брата мого діда Князя Михайла Сангушко, 1887 року народження.
У жовтні 1928р. у с. Перекоп Валківського району Харківської області по дорученню Уряду УССР органами ГПУ-НКВС був вбитий (отруєний) мій дід Любарт (Сангушко) Ян, 1891 р.н., а його дружину[мою бабцю] лишили виборчих прав.
Моя мати Любарт Олександра (1921р.н.) з 1929р. по 1937р. була поміщена в дитячу колонію НКВС №5 Київської області.
У 1917-1939 роках з огидними порушеннями законів, шляхом вбивств членів нашої родини було відібрано (націоналізовано) придбане законним шляхом нерухоме майно (землі, заводи, фабрики, релігійні споруди, будинки і т.п.), які належали нашому роду, які знаходяться у Львівській, Вінницькій, Хмельницькій, Волинській, Ровенській, Київській областях України.
З 1982р. по 1985р. я був безпідставно і незаконно засуджений Дзержинським судом м. Харкова по ст.206, частина ІІ КК УССР до трьох років позбавлення волі.
З 1983р. по 1988р. для діскредітації до мене незаконно застосовувались засоби психіатричного впливу (про що є висновки лікарів, юристів-правозахисників та міжнародних правозахисних організацій).
У 1999р. органами МВС Харківської області заведена нова фальшива кримінальна справа за ст.222 частина І КК України (ред.1961р.) з метою здійснення на мене і мою родину політичного тиску і недопущення в ДЕПУТАТИ ВРУ. Двічі застосовували проти мене незаконні адміністративні арешти на 10 та 15 діб. З 2005р. справа разом з Урядом фальсифікована в ECПЧ з прав людини (справа № 25851/06).
Рішення ЕСПЧ по справі досі не виконано !!!
З 1982 року безробітний. До теперішнього часу працювати не дають, реабілітацією блокують .
Матеріального відшкодування не маю. Лідери усіх великих партій: КПУ, СДПУ, Регіони, БЮТ, Рух, Фронт змін, СВОБОДА : шляхом зговору також блокують розбірки та належну реабілітацію.
Неодноразово звертався в ВРУ, КМУ к Президентам України, до тих пір, доки у 1994р. в результаті незаконного рішення Адміністрації Президента України спільно зі службою ОВІР МВС України у мене громадянство України було відібрано.
У 2002р. у зв’язку з тим, що я висунув свою кандидатуру в кандидати в депутати ВРУ по №193 округу м. Славута Хмельницької області – громадянство України було повернено, але режимом Л.Кучми я до виборів не був допущений.
Президент , КМУ через ВРЮУ (Вища РАДА ЮСТІЦІЇ)суди ХОЧУТЬ ЖИТИ ПО СТАРОМУ ( тобто – як в СССР – красти ) тому продовжують мародерство в судових і політичних репресіях проти мене і моєї родини.
Працевлаштування в державних органах влади України мені не надасться і раніше по фальшивим мотивам не надавалося. ( Нацистка ДЕРЖБАНДА – МЕНЕ БОЇТЬСЯ)
За дорученням корумпованого нациста Президента проводиться ГЕНОЦІД і МАРОДЕРСТВО блокуються мої судові позови в м. Харків про підтвердження батьківства мого прадіда і діда та про заборону використання в політичних і комерційних цілях в Україні титулу і прізвища мого прадіда, діда та мого прізвища.
Cправа знаходилась і разом з Урядом та блокувалася в ЕСПЧ (справа № 48929/06).
На теперішній час справа про батьківство вдруге з 2006- 2011р. (БЛОКУЕТЬСЯ) в ВССУ – ВСУ і Генпрокурором України .
Це різновид Української Комуно- НАЦІСТКОЇ агресії Ї і ТЕРОРИЗМА який проводится спільно з 1982-2016р.р. Урядом та режимом УССР(України) Польщі – Литви з единою метою (!!!) ; Приховування походження і привласнення майна мого прадіда та діда.
Про це добре знають Уряд USA і Росії які теж мають відношення до подій та всі мої родичі .
З 2015р. щоб приховати спільні держтортури і держзлочини і не відшкодувати збиток мене знов Уряд та Президент став залякувати фізичними діями ; Нападом і побиттям а злодіїв – ніяк не карають.
Викладене мною, є абсолютно правдивою інтерпретацією фактів, про що при необхідності я готовий документально засвідчити в усіх органах влади.
МЕНІ СОРОМНО за Корумповані , КРИМЕНАЛЬНІ і ГАНЕБНІ дії Харківської влади (ХОДА), ВРУ , Уряду , Президента України .
10. 04.2016р. В.Князь Любарт-Сангушко Е.А.

Ответ
Роман 13.04.2016 at 21:11

А почему вы в посольство Польши в Киеве не обратитесь, если вы поляк?

Ответ
Юрий 21.04.2016 at 09:13

Я понял бы, если б наши «ватники» предъявили эти претензии нашему главковерху. Насколько мне известно, это деньги Порошеко, а у наших — наворованные.

Ответ
Роман 21.04.2016 at 16:29

Не предъявят, так как каждый боится за свою жизнь и никто не хочет оказаться на нарах за своё мнение, пусть и правдивое.

Ответ